Witamy w mediReg, firmie doradczej specjalizującej się w świadczeniu usług w zakresie rejestracji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków.

O firmie

mediReg to młoda i dynamiczna firma. Posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie przygotowania dokumentacji, prowadzenia procesów rejestracyjnych oraz interpretacji prawnych, nabytą w trakcie pracy w Urzędzie Rejestracji, zasiadania w grupach roboczych Europejskiej Agencji Leków (EMA) jak również w codziennym procedowaniu po stronie przemysłu jako specjaliści ds. rejestracji. Z uwagi również na doświadczenie bezpośrednio przy produkcji produktów leczniczych oraz ich rozwoju doskonale rozumiemy na czym polega współpraca z wytwórnią i rola specjalisty ds. rejestracji przy nowych wdrożeniach, zapewnieniu ciągłości produkcji oraz przygotowaniu wysokiej jakości materiałów opakowaniowych.

Dodatkowo do kompleksowej usługi rejestracyjnej oferujemy wykonanie tłumaczeń medycznych (np. druków informacyjnych, raportów badań etc.) z języka angielskiego i niemieckiego.